Agajtex.pl

Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
email: agajtex@agajtex.pl
tel.: 691733643
GG: skeyp AGAJTEX

Akceptowane formy płatności:
Dojazd do PPHU AGAJTEX
Podaruj prezent
Fundacja - Dzieciece Marzenia

Posciel licencyjna Barcelona Real Madryt PZPN

Piłka nożna. Piękny sport wciągający miliony kibiców. A Barcelona to klub utytułowany stąd tysiące kibiców w każdym kraju ogląda wszystkie mecze, kupuje wszystkie gadżety związane ze swoim idolem. Barcelona to klub niesamowity. Zdobyli praktycznie wszystko co mogli. A dlatego, że kochamy ich niezmiernie za wszystko i jest nas coraz więcej odwdzięczają się licencjami na gadżety. I oto dzisiaj przedstawiamy pościel z barwami klubu. Jesteś przecież kibicem FC Barcelona? Musisz więc nawet w nocy im kibicować. Pościel FC Barcelona jest świetnej jakości. Nie może odbiegać od jakości licencjonodawcy. Twój mąż, chłopak, syn będzie szczęśliwy z prezentu którym będzie właśnie komplet pościeli FC BARCELONA. SPRAWDŹ


Posciel licencyjna Masha Dora Psi Patrol

Pościele z motywami dla osób nam bliskich.Piękne wzory pościeli dla naszych dzieci.


Posciel licencyjna Pościel swiecaca dla dzieci

Śliczna nowoczesna pościel dla każdego.Sprawi że Twoja sypialnia będzie miała niepowtarzalną tajemniczą i nowoczesną barwę. Idealnie nadaje się dla młodzieży oraz dorosłych.Pasuje do każdej sypialni. Mozna dobrać sobie kolorystycznie pościel do wystroju Twojej sypialni.


Posciel licencyjna Kraina Lodu Myszka Pepa
Piekna posciel dla dzieci z bawełny gładkiej zapinanaj na zamki.

Posciel licencyjna Auta Spiderman Strażak
Śliczna pościel dla każdego małego rajdowca i wielbiciela aut. Przedstawiamy Państwu pościel z bohaterami z filmu animowanego AUTA (ang. CARS) Inspiracją do stworzenia filmu była autentyczna historia miasteczka Peach Springs. Film animowany potrafi przykuć przed ekranem nie tylko najmłodszych widzów, stąd zainteresowanie produktami z jego postaciami jest bardzo duże u fanów małych i dużych.

Posciel licencyjna Pościel w promocji

Pościele z bohaterami takich bajek dla dzieci jak The Dog, Bob Budowniczy, Hello Kitty. W kategorii znajdziesz wiele różnych wzorów z tymi bohaterami kreskówek.

powrót
Agajtex.pl
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, opisów produktów itp.) z serwisu agajtex.pl jest ZABRONIONE!
ZAKUPY HURTOWE - Hurtownia Pościeli | oprogramowanie: e-store