Agajtex.pl

Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
email: agajtex@agajtex.pl
tel.: 691733643
GG: skeyp AGAJTEX

Akceptowane formy płatności:
Dojazd do PPHU AGAJTEX
Podaruj prezent
Fundacja - Dzieciece Marzenia
Sezon ślubny w pełni

No i mamy sezon ślubny. Jesteście zaproszeni na ślub? Koleżanka z pracy lub kolega skorzysta z sezonu w pełni i uroczyście ślubuje drugiej połówce? Jeśli zastanawiasz się, co zakupić na prezent dla młodych, ale jednocześnie nie biegać, nie szukać po wszystkich sklepach na ostatnią chwilę, mamy dla Ciebie kilka propozycji. W zależności od rodzaju zaproszenia - sam ślub czy ślub i wesele.

Na ślub proponujemy tańszą wersję prezentu. Niedrogą, ale elegancko zapakowaną i efektowną pościel satynową. Cena jest bardzo przystępna. Niewiele wyższa od efektownej wiązanki, ale za to prezent przewyższy kwiaty o 1000% swoją elegancją i praktycznością.

Jeśli zaś będzie to jeszcze wesele, proponujemy bardziej "wyposażony" prezent. Może to być na przykład komplet kołdra i poduszki + odpowiednia pościel. W obecnych czasach królują sztuczności, czyli antyalergiczne produkty. Super produkty, ale dla osób pozbawionych alergi proponujemy jednak naturalne materiały jak pierze lub puch. Do tego pościel satynową z górnej półki. Możecie prezent rozbudować o indywidualne dedykacje za pomocą haftu, który sprawi, że małżeństwo zawsze będzie wspominać dzień ślubu.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich naszych klientów - Zespół AGAJTEX
powrót
Agajtex.pl
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów (zdjęć, opisów produktów itp.) z serwisu agajtex.pl jest ZABRONIONE!
ZAKUPY HURTOWE - Hurtownia Pościeli | oprogramowanie: e-store